+48 59 814 40 44
biuro@dobrenarzedzia.pl

Cena:
-
Producent:
Rodzaj łańcucha
Pojemność zbiornika (l)
Pojemność kosza:
Szerokość koszenia:
Rodzaj zasilania
Seria akumulatorów
Maksymalne ciśnienie (bar)
Długość prowadnicy (cm)
Do powierzchni (m²)
Ilość cylindrów
Napęd
Maks. śr. gałęzi rozdrabniania (cm)

Paski

W tej kategorii nie znaleziono produktów

Jak wiele innych części maszyn do pielęgnacji ogrodu, pasek napędu kosiarki lub traktorka również ulega naturalnemu zużyciu wskutek eksploatacji. W naszym asortymencie znajdują się liczne akcesoria zamienne, pasujące do wielu modeli sprzętu. Wśród dostępnych produktów można znaleźć między innymi klinowy pasek napędu noży MTD – mamy tu wersje do modeli o różnym parametrach. W ofercie czekają na Państwa ponadto części do wertykulatorów od czołowych producentów sprzętu do pielęgnacji ogrodu. Zapewniamy także dostęp do szeregu elementów służących do przenoszenia napędu z silnika na koła — znajdują się tu wersje pasujące do maszyn z koszami i agregatami tnącymi o różnych wymiarach.

Pasek napędu kosiarki – jak znaleźć pasujący model?

Należy upewnić się, że zamawiany produkt będzie pasował do naszego modelu kosiarki MTD lub innego producenta. W tym celu mierzy się jego wewnętrzny obwód. Warto sprawdzić nie tylko wymiary, ale też numer seryjny urządzenia oraz rok jego produkcji. Na podstronach poszczególnych produktów znajduje się także lista urządzeń, z którymi dany pasek klinowy do kosiarki będzie kompatybilny. Nieprawidłowe dobranie części może skutkować większą podatnością na awarie.

Części zamienne do maszyn ogrodowych

Kontrolowanie stanu elementów kosiarek i traktorków pomaga we wczesnym zauważeniu śladów zużycia: mikropęknięć i wgłębień. Takie przeglądy warto wykonywać regularnie, by nie dopuścić do powstania poważniejszej awarii. Sygnałem, że konieczna może być wymiana klinowego paska napędu, jest na przykład charakterystyczne piszczenie, słyszane podczas pracy urządzenia i będące wynikiem wycierania się zewnętrznej, gumowej warstwy.

W naszym asortymencie zamówią Państwo paski klinowe przydatne podczas usuwania usterki. Szeroka oferta części do napędu noży i do przenoszenia ruchu z silnika, zróżnicowane parametry oraz szybka wysyłka sprawiają, że z usterką poradzą sobie Państwo w krótkim czasie. Zapraszamy także do sprawdzenia innych części zamiennych do kosiarek MTD i AL-KO oraz urządzeń innych marek.

Cena:
-
Producent:
Rodzaj łańcucha
Pojemność zbiornika (l)
Pojemność kosza:
Szerokość koszenia:
Rodzaj zasilania
Seria akumulatorów
Maksymalne ciśnienie (bar)
Długość prowadnicy (cm)
Do powierzchni (m²)
Ilość cylindrów
Napęd
Maks. śr. gałęzi rozdrabniania (cm)