+48 59 814 40 44
biuro@dobrenarzedzia.pl

Cena:
-
Producent:
Rodzaj łańcucha
Pojemność zbiornika (l)
Pojemność kosza:
Szerokość koszenia:
Rodzaj zasilania
Seria akumulatorów
Maksymalne ciśnienie (bar)
Długość prowadnicy (cm)
Do powierzchni (m²)
Ilość cylindrów
Napęd
Maks. śr. gałęzi rozdrabniania (cm)

Traktorki ogrodowe

Traktorki ogrodowe

Traktorki ogrodowe

Sprzedajemy wielofunkcyjne traktory do pielęgnacji dużych terenów zielonych oraz traktorki ogrodowe do koszenia trawy na mniejszych posesjach. W ofercie są modele spalinowe zróżnicowane pod względem:

  • rodzaju i mocy silnika,
  • pojemności kosza,
  • wysokości i szerokości pracy roboczej.

Naszym klientom proponujemy również traktory ogrodowe o wydajnym napędzie akumulatorowym. Elektryczny przycisk „start” pozwala na szybkie uruchomienie kosiarki. To, co wyróżnia ten sprzęt to brak konieczności wymiany oleju, filtrów paliwa czy świec zapłonowych. Dodatkową zaletą jest możliwość dokupienia kompatybilnych pługów do odśnieżania, przyczepek, rozsiewaczy nasion i nawozów, zamiatarek do trawnika. To sprawia, że oferowane urządzenia to wielofunkcyjne maszyny do pielęgnacji obszarów zielonych.

Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem – zapewniamy profesjonalne doradztwo przed zakupem. Wysokiej klasy kosiarka spalinowa, traktorek akumulatorowy oraz części zamienne i akcesoria dodatkowe czekają na Ciebie!

Traktory spalinowe i akumulatorowe – ogrodowy sprzęt renomowanych producentów

Prezentowane ogrodowe maszyny spalinowe i na wydajne akumulatory to sprzęt takich renomowanych producentów jak: Cub Cadet, MTD, AL-KO, Stiga i wielu innych uznanych marek. Każdy traktor/traktorek kosiarka spełnia wszystkie wymagane normy techniczne i standardy jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży i współpraca z zaufanymi dostawcami pozwalają nam na zaoferowanie konkurencyjnych cen i szerokiego wyboru ogrodowych wielofunkcyjnych urządzeń mechanicznych.

Dostępne w sklepie internetowym Dobre Narzędzia większe traktory i mniejsze kompaktowe traktorki są wyposażone w najnowszą technologię oraz podzespoły wykonane z wytrzymałych, solidnych materiałów. Kosiarki sprawdzą się zarówno w przydomowym ogrodzie do koszenia trawy, jak i pracach porządkowych w gospodarstwie rolnym czy sadowniczym.

Traktor kosiarka – profesjonalna maszyna do pielęgnacji mniejszych i większych ogrodów

Marzysz o puszystym zielonym trawniku na swojej posesji i szukasz niezawodnego traktorka ogrodowego? A może potrzebujesz profesjonalnego spalinowego wielofunkcyjnego traktora do pielęgnacji wielkopowierzchniowych terenów zielonych? Mamy je wszystkie! W naszej ofercie znajdziesz zróżnicowany asortyment mniejszych i większych kosiarek o gwarantowanej trwałości użytkowej. Najważniejsze atuty sprzedawanych maszyn to:

  • solidna, wytrzymała konstrukcja,
  • wygodne, komfortowe siedzisko,
  • opony ze specjalnym bieżnikiem zapewniającym wysoką przyczepność,
  • zwrotność i płynna zmiana kierunku jazdy.

Do koszenia małych i średnich trawników zlokalizowanych na rekreacyjnych działkach i przydomowych posesjach polecamy kosiarki elektryczne (akumulatorowe). Do pielęgnacji większych powierzchni lepszy będzie spalinowy traktorek ogrodowy wielofunkcyjny. Można go wykorzystać poza sezonem, do odśnieżania ścieżek czy przewożenia materiałów na przyczepce.
Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami oraz wyboru sprzętu dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Cena:
-
Producent:
Rodzaj łańcucha
Pojemność zbiornika (l)
Pojemność kosza:
Szerokość koszenia:
Rodzaj zasilania
Seria akumulatorów
Maksymalne ciśnienie (bar)
Długość prowadnicy (cm)
Do powierzchni (m²)