+48 59 814 40 44
biuro@dobrenarzedzia.pl

Cena:
-
Producent:
Rodzaj łańcucha
Pojemność zbiornika (l)
Pojemność kosza:
Szerokość koszenia:
Rodzaj zasilania
Seria akumulatorów
Maksymalne ciśnienie (bar)
Długość prowadnicy (cm)
Do powierzchni (m²)
Ilość cylindrów
Napęd
Maks. śr. gałęzi rozdrabniania (cm)

Noże do kosiarki

Sezon letni to nie tylko wakacje, długie wieczory i możliwość złapana oddechu po całym roku sumiennego wykonywania obowiązków — dla wielu to również początek prac ogrodowych, a w szczególności dbania o własny trawnik. Do tego natomiast potrzebny jest sprawny i niezawodny sprzęt. W tej sekcji naszego internetowego sklepu z narzędziami znajdziesz nóż do kosiarki spalinowej dostępny w wielu różnych odsłonach. W praktyce jest to jeden z najważniejszych elementów urządzenia — zarówno w przypadku modeli prowadzonych ręcznie, jak i traktorków ogrodowych.

Noże do kosiarek spalinowych — Kawasaki, Wolf Garten, MTD i nie tylko

Nasza oferta obejmuje całą gamę noży do kosiarek spalinowych oraz traktorków ogrodowych. Znajdziesz tutaj modele przeznaczone dla sprzętu o różnej szerokości agregatów tnących — od 38 do nawet 105 cm. Oferujemy komponenty przeznaczone do urządzeń Wolf Garten, Cub Cadet, Yard Man, Bolens oraz wielu innych (w naszym asortymencie nie zabrakło również egzemplarzy uniwersalnych). Szczegółowa specyfikacja techniczna oraz wykaz kompatybilnych sprzętów zostały zawarte w opisach poszczególnych pozycji.

Jak często warto dokonywać wymiany listwy tnącej? Nóż do kosiarki (typu traktorek ogrodowy lub innego modelu spalinowego) zużywa się podczas normalnego użytkowania. Naturalnie im bardziej intensywnie użytkujemy urządzenie, tym szybciej stępi się jego ostrze. Warto zatem dokonywać kompleksowego przeglądu wyposażenia przynajmniej raz w roku, przed rozpoczęciem sezonu. Warto pamiętać, że zużyte ostrze nie tylko zmniejsza wydajność Twojej pracy — tępa listwa może doprowadzić do znacznie poważniejszej awarii całego urządzenia, co z kolei wygeneruje odpowiednio wyższe koszty.

Komponenty zamienne do kosiarek — noże do traktorków ogrodowych

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym wymiarem naszej oferty noży do kosiarek spalinowych oraz traktorków ogrodowych. Dbając o należyty stan poszczególnych komponentów, tak naprawdę dbasz o swoje bezpieczeństwo i komfort pracy — skontaktuj się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań.

Cena:
-
Producent:
Rodzaj łańcucha
Pojemność zbiornika (l)
Pojemność kosza:
Szerokość koszenia:
Rodzaj zasilania
Seria akumulatorów
Maksymalne ciśnienie (bar)
Długość prowadnicy (cm)
Do powierzchni (m²)
Ilość cylindrów
Napęd
Maks. śr. gałęzi rozdrabniania (cm)