+48 59 814 40 44
biuro@dobrenarzedzia.pl

Po przekazaniu paczki firmie kurierskiej mogą Państwo otworzyć link powyżej i wejść w „ŚLEDZENIE PACZKI”, by sprawdzić, kiedy przesyłka dotrze we wskazane miejsce.W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami: biuro@dobrenarzedzia.pl lub pod nr telefonu 59 814 40 44.
WYSYŁKA: Podajemy szacowany czas dostawy, w jakim dostarczane są przesyłki doPaństwa od chwili odebrania ich z naszego magazynu (dni robocze):Kurierzy : 1-2 dniPaczkomaty : 1-2 dniPoczta Polska : 2-5 dniCzas dostawy przesyłki i wszelkie opóźnienia w dostawach prosimy zgłaszać bezpośrednio na stronach przewoźnika lub na ich infolinii. Prosimy o sprawdzenie paczki przy przekazywaniu przez kuriera – w razie jakichkolwiek uszkodzeń trzeba zażądać spisania protokołu szkody, po czym przesłać go nam na adres e-mailowy. Jedynie ze spisanym protokołem szkody jesteśmy w stanie wymienić/uzupełnić Państwa zakup.
Dowód zakupu otrzymają Państwo na podany adres e-mail. Gdy wiadomość z paragonem/fakturą nie dotrze, proszę sprawdzić folder „SPAM” l