+48 59 814 40 44
biuro@dobrenarzedzia.pl

Cena:
-
Producent:
Rodzaj łańcucha
Pojemność zbiornika (l)
Pojemność kosza:
Szerokość koszenia:
Rodzaj zasilania
Seria akumulatorów
Maksymalne ciśnienie (bar)
Długość prowadnicy (cm)
Do powierzchni (m²)
Ilość cylindrów
Napęd
Maks. śr. gałęzi rozdrabniania (cm)

Traktorki do odśnieżania

Zima i związane z nią opady śniegu są zmorą wszystkich właścicieli dużych posesji czy parkingów. W asortymencie naszego sklepu znajdują się odśnieżarki spalinowe oraz traktorki z pługiem, które stanowią jeden z najbardziej funkcjonalnych sprzętów ogrodowych. Modele, które Państwu proponujemy cechują się łatwością obsługi, atrakcyjną ceną oraz niezawodnością pracy. Przedstawione urządzenia odznaczają się bogatym wyposażeniem podstawowym, a niektóre z nich poza pługiem, zostały dodatkowo wyposażone także w noże do koszenia, dzięki czemu znajdują zastosowanie również w sezonie letnim. Mamy nadzieję, że w poniższej ofercie znajdą Państwo urządzenie o najbardziej odpowiadających parametrach.

Odśnieżarki

Zapomnij o kilkugodzinnym machaniu łopatą do śniegu! W tej sekcji naszego sklepu z narzędziami znajdziesz profesjonalne odśnieżarki spalinowe z napędem, które pozwolą Ci pozbyć się białego puchu z własnego ogrodu, podjazdu, a nawet ulicy. Nasza oferta to szeroka gama modeli o różnej specyfikacji — znajdziesz tutaj zarówno egzemplarze, które pomogą Ci w oczyszczeniu sporych połaci terenu, jak te dedykowane przydomowym podwórkom. Sprawdź nasze propozycje już teraz — szczegółowa specyfikacja techniczna zawarta została w opisach konkretnych pozycji.

Odśnieżarki spalinowe — szeroka gama modeli!

Zasada działania sprzętu z tej kategorii jest stosunkowo prosta, co przekłada się na intuicyjną obsługę, która nie wymaga zbyt wiele wysiłku. Odśnieżarki wyposażone są w system ślimakowy zasilany napędem spalinowym i zlokalizowany w przedniej części urządzenia. Radzą one sobie nawet z twardym i ubitym śniegiem — ten przenoszony jest do pionowego wirnika, a następnie wyrzucany poza ścieżką, po której porusza się urządzenie. W ten sposób masz pewność, że nie zasypiesz już raz oczyszczonego terenu.

Nasza oferta obejmuje odśnieżarki do śniegu wyposażone w napęd spalinowy. Taki rodzaj zasilania jest praktyczny z wielu powodów. Przede wszystkim nie jesteś uzależniony od pojemności akumulatora, który dodatkowo w skrajnie niskich temperaturach może odmawiać posłuszeństwa. Zapomnij także o zabawie z kablami. Zamiast tego maszyny wyposażone są w silniki zimowe, które działają niezawodnie nawet w największe mrozy. Znajdziesz tutaj zarówno modele z rozruchem elektrycznym, jak i te odpalane ręcznie za pomocą linki rozruchowej.

Odśnieżarki do śniegu — sprawdź naszą ofertę!

W naszym asortymencie czeka na Ciebie bogata oferta odśnieżarek z napędem spalinowym. Znajdziesz tutaj sprzęt o różnej mocy, szerokości roboczej, rodzaju zapłonu czy też wydajności w zakresie wyrzucanego śniegu — szczegółowe informacje na temat specyfikacji technicznej zawarte zostały w opisach poszczególnych modeli. Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałych kategorii naszego sklepu internetowego. Masz pytania? Skontaktuj się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Cena:
-
Producent:
Rodzaj łańcucha
Pojemność zbiornika (l)
Pojemność kosza:
Szerokość koszenia:
Rodzaj zasilania
Seria akumulatorów
Maksymalne ciśnienie (bar)
Długość prowadnicy (cm)
Do powierzchni (m²)
Ilość cylindrów
Napęd
Maks. śr. gałęzi rozdrabniania (cm)