+48 59 814 40 44
biuro@dobrenarzedzia.pl

Cena:
-
Producent:
Rodzaj łańcucha
Pojemność zbiornika (l)
Pojemność kosza:
Szerokość koszenia:
Rodzaj zasilania
Seria akumulatorów
Maksymalne ciśnienie (bar)
Długość prowadnicy (cm)
Do powierzchni (m²)
Ilość cylindrów
Napęd
Maks. śr. gałęzi rozdrabniania (cm)

Świece

W tej kategorii nie znaleziono produktów

W tej sekcji naszego sklepu internetowego z narzędziami znajdziesz świece zapłonowe do kosiarek, traków oraz kos spalinowych. Komponenty tego rodzaju to niezbędny element skomplikowanej układanki, jaką bez wątpienia jest każdy silnik — urządzenia i maszyny, z których korzystasz, dbając o własny ogród, nie są tutaj wyjątkiem. W naszej ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór modeli o różnych parametrach — jak choćby wymiary gwintu czy też rozwartość klucza. Sprawdź karty poszczególnych produktów, aby dowiedzieć się więcej.

Świece zapłonowe do kosiarek — wszystko, co musisz wiedzieć

Komponenty z tej kategorii odpowiedzialne są przede wszystkim za rozruch silnika spalinowego — wytwarzają one iskrę w komorze spalania, dzięki czemu motor zaczyna działać. Nie jest to jednak ich jedyna funkcja — świece zapłonowe do traktorków, kosiarek i kos mają również wpływ na wydajność i ogólną kulturę pracy maszyny. Regularna wymiana oraz użytkowanie zgodnie z zaleceniami producenta są tutaj kluczowe.

W naszej ofercie znajdziesz świece zapłonowe do kos spalinowych, kosiarek oraz traktorków w kilku różnych wariantach. Wybierając odpowiedni dla siebie model, kieruj się przede wszystkim marką i symbolem urządzenia, które stoi w Twoim garażu — wykaz kompatybilnych maszyn znajdziesz w opisach naszych produktów.

Co zyskujesz, wybierając wysokiej klasy świece zapłonowe zamiast wątpliwej jakości zamienników? Podstawową zaletą jest tutaj żywotność — jeśli zależy Ci na dłuższym spokoju o wydajność swojej kosy spalinowej lub kosiarki typu traktorek, nie zastanawiaj się. Urządzenia wyposażone w silnik stanowią ogromne ułatwienie dla każdego amatora prac ogrodowych. W przypadku większych posesji są one praktycznie koniecznością. Taki sprzęt wymaga jednak nieco więcej uwagi, przede wszystkim w zakresie konserwacji. Kontrola i wymiana świec to jeden z bardziej istotnych punktów na liście.

Sprawdź naszą ofertę!

Zapraszamy do zapoznania się z kompletnym wymiarem naszej oferty świec zapłonowych do kosiarek, traktorków i kos spalinowych. Zachęcamy również do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Cena:
-
Producent:
Rodzaj łańcucha
Pojemność zbiornika (l)
Pojemność kosza:
Szerokość koszenia:
Rodzaj zasilania
Seria akumulatorów
Maksymalne ciśnienie (bar)
Długość prowadnicy (cm)
Do powierzchni (m²)
Ilość cylindrów
Napęd
Maks. śr. gałęzi rozdrabniania (cm)