+48 59 814 40 44
biuro@dobrenarzedzia.pl

Cena:
-
Producent:
Rodzaj łańcucha
Pojemność zbiornika (l)
Pojemność kosza:
Szerokość koszenia:
Rodzaj zasilania
Seria akumulatorów
Maksymalne ciśnienie (bar)
Długość prowadnicy (cm)
Do powierzchni (m²)
Ilość cylindrów
Napęd
Maks. śr. gałęzi rozdrabniania (cm)

Kosiarki do trawy

Kosiarki do trawy

Kosiarki do trawy

Każdy z nas pragnie cieszyć się urzekającą, intensywną zielenią, która w okresie wiosenno-letnim będzie okalała i wzbogacała jego dom. Warto jednak zatroszczyć się również o odpowiednie zaplecze techniczno-maszynowe, które pozwoli nam na przeprowadzenie precyzyjnych, nie wymagających wysiłku prac porządkowych. Kosiarka Wolf Garten doskonale spisuje się w tej roli. Zarówno jej model ręczny, jak i tradycyjny – wózkowy – to rozwiązanie wyróżniające się perfekcjonizmem. Producent zadbał o ergonomię, bezpieczeństwo oraz komfort pracy, która prócz korzyści estetycznych sprzyja również odprężeniu. Warto zaufać sprawdzonej marce.

Kosiarki Elektryczne – wysyłka gratis

Nie ulega wątpliwości, że starannie wystrzyżony trawnik jest ozdobą każdej działki. Aby zadbać o niego w prosty i niewymagający zbyt wiele wysiłku sposób, warto zainwestować w odpowiedni sprzęt. Wśród wielu modeli dostępnych obecnie na rynku dużą popularnością cieszą się kosiarki elektryczne Stihl. Niekwestionowaną zaletą urządzeń z napędem na prąd jest cicha praca oraz brak emisji szkodliwych dla środowiska naturalnego spalin. Są one również bardziej ekonomiczne pod względem eksploatacji. Szczególnie zaleca się ich zakup osobom, które nie mają zbyt dużego trawnika do strzyżenia, gdyż obecność kabli może nieco utrudnić pracę.

W asortymencie firmy Dobre Narzędzia dostępne są najlepsze modele kosiarek elektrycznych Stihl. Każdy produkt tej niemieckiej marki stanowi idealne połączenie jakości i mistrzowskiej inżynierii. Lekkie i zwrotne urządzenia są seryjnie wyposażone w nóż łopatkowy, zintegrowany system zabezpieczeń i regulacji wysokości, solidne koła z bieżnikiem oraz proste w składaniu uchwyty. Te wyjątkowe funkcje zapewniają wydajną pracę w każdych warunkach.

KOSIARKI || NARZĘDZIA OGRODNICZE

Oferujemy mechaniczne ręczne narzędzia ogrodowe renomowanych producentów. W atrakcyjnych cenach sprzedajemy ostre sekatory, wyrywacze chwastów, siekiery, walce do umacniania gleby i zakładania trawnika. W naszym sklepie znajdziesz również sprzęt spalinowy i akumulatorowy. W tej gamie produktowej dostępne są minitraktorki, kosiarki, podkaszarki, wertykulatory, aeratory, piły łańcuchowe, nożyce do formowania żywopłotów. Do prac porządkowo-pielęgnacyjnych polecamy wydajne rozdrabniacze gałęzi na ściółkę lub kompost oraz myjki ciśnieniowe.

Aby cieszyć się okazałymi plonami ogrodniczymi, a także gęstym i puszystym trawnikiem kluczową rolę odgrywa właściwie przygotowane podłoże. Powinno ono być dobrze spulchnione, odchwaszczone i zawierające odpowiednią ilość składników mineralnych. Do sprawnego przekopania ziemi i likwidacji korzeni niepożądanych roślin proponujemy glebogryzarkę o mocnej konstrukcji. Ten rodzaj maszyny ogrodowej umożliwia również wymieszanie ziemi z nawozami.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem ogrodniczych narzędzi akumulatorowych, spalinowych i elektrycznych – zapewniamy profesjonalne doradztwo przed zakupem.

Kosiarki ogrodowe – elektryczne, spalinowe i akumulatorowe narzędzia

Prezentowane kosiarki ogrodowe to profesjonalny sprzęt do pielęgnacji trawnika, takich renomowanych producentów jak: MTD, WOLF GARTEN, AL-KO, STIHL. W ciągłej sprzedaży mamy modele spalinowe, elektryczne i akumulatorowe, w tym automatyczne roboty koszące. Narzędzia ogrodnicze są zróżnicowane pod względem:

  • mocy silnika,
  • pojemności skokowej,
  • rodzaju obudowy,
  • pojemności zbiornika na trawę,
  • szerokości, wysokości i roboczej prędkości koszenia,
  • wagi.

Niezależnie jednak od wybranej wersji, wszystkie maszyny są wyposażone w najnowszą technologię oraz podzespoły wykonane z wytrzymałych, solidnych materiałów. Łatwa obsługa, precyzyjne koszenie i wygodne, ergonomiczne uchwyty – to kolejne atuty, które oferują te specjalistyczne narzędzia ogrodnicze akumulatorowe, elektryczne i spalinowe. Zapraszamy do przejrzenia katalogu wysokiej klasy kosiarek ogrodowych!

Cena:
-
Producent:
Rodzaj łańcucha
Pojemność zbiornika (l)
Pojemność kosza:
Szerokość koszenia:
Rodzaj zasilania
Seria akumulatorów
Maksymalne ciśnienie (bar)