+48 59 814 40 44
biuro@dobrenarzedzia.pl

Cena:
-
Producent:
Rodzaj łańcucha
Pojemność zbiornika (l)
Pojemność kosza:
Szerokość koszenia:
Rodzaj zasilania
Seria akumulatorów
Maksymalne ciśnienie (bar)
Długość prowadnicy (cm)
Do powierzchni (m²)
Ilość cylindrów
Napęd
Maks. śr. gałęzi rozdrabniania (cm)

Szlifierki kątowe

W tej kategorii nie znaleziono produktów

Szlifierki kątowe

Szlifierki kątowe

Na tym wirtualnym regale sklepu Dobre Narzędzia znajdziesz akumulatorowe szlifierki kątowe renomowanego producenta DeWalt. Prezentowany sprzęt wyposażony został w wytrzymałe i ostre tarcze o różnej maksymalnej średnicy (125 mm/150 mm/230 mm i innych) i napięciu (m.in. 18V, 54V). To solidne maszyny ręczne o bezpiecznych mechanizmach pracy, które umożliwiają sprawną obróbkę powierzchni o różnym stopniu twardości. W sprzedaży są także wersje zasilane prądem.

Elektryczna i bezprzewodowa szlifierka kątowa DeWalt 18V to sprzęt, który odznacza się doskonale wyważoną konstrukcją, solidną obudową i ergonomiczną rękojeścią zaprojektowaną do komfortowego wykonywania różnego typu operacji. Zapoznaj się z naszą gamą modeli kątówek, oferujących niezawodność, moc i obsługę szerokiej gamy tarcz ściernych (125 mm/150 mm i innych), przeznaczonych do profesjonalnych zadań szlifierskich.

Szlifierka na wydajny akumulator – przydatne narzędzie do prac warsztatowych, budowlanych, remontowych

Proponowane akumulatorowe szlifierki kątowe DeWalt 125 mm/150 mm na zasilanie 18V i inne to wysokiej klasy narzędzia. Dzięki nim precyzyjnie wykonasz obróbkę materiałów:

 • betonowych,
 • metalowych,
 • szklanych,
 • ceramicznych,
 • drewnianych,
 • kartonowo-gipsowych,
 • plastikowych.

Do wyboru są mniejsze i większe modele DeWalt. Szlifierka kątowa o maksymalnej średnicy tarczy 125 mm z silnikiem bezszczotkowym 18V z powodzeniem zaspokoi potrzeby amatora majsterkowania. Wersja o wielkości cięciwy 150 mm i większej oraz zasilaniu 54V zapewni zwiększoną efektywność podczas wykonywanych prac warsztatowych, budowlanych i remontowych.

Szlifierki DeWalt – synonim jakości, innowacyjności i atrakcyjnej ceny

Elektronarzędzia tej amerykańskiej marki zdobyły uznanie i popularność zarówno wśród zapalonych hobbystów majsterkowania, jak i profesjonalnych zakładów serwisowych, naprawczych, pracowni rzemieślniczych i firm świadczących usługi wykończeniowe, monterskie, instalatorskie. Niezależnie od tego, czy jest to akumulatorowa szlifierka DeWalt 18V, czy też zasilane elektrycznie kątowe narzędzie obróbkowe – każde z nich zostało wyposażone w bezszczotkowy silnik, zapewniający wydłużoną żywotność. Efektywność, skuteczność, sprawność i wygoda użytkowania – to najważniejsze zalety sprzętu z logo amerykańskiej firmy.

Szlifierki kątowe DeWalt – postaw na sprawdzonego dostawcę dobrych narzędzi

Internetowy sklep Dobre Narzędzia to platforma e-commerce, w której zamówisz elektronarzędzia renomowanych producentów. Dzięki temu masz pewność, że kupowane urządzenia spełniają wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa, wymogi techniczne i standardy jakości zgodne z przepisami krajowymi i unijnymi. W naszej szerokiej ofercie sprzedażowej znajduje się również kątowa szlifierka DeWalt. Do wyboru masz przecinarki o różnej średnicy cięcia (125 mm/150 mm i większe), zasilane elektrycznie oraz akumulatorowe na napięcie 18V i 54V.

Nasze doświadczenie w branży pozwala nam na zaproponowanie korzystnych cen i szerokiego asortymentu – dlatego zapraszamy do zakupów nowoczesnych urządzeń szlifierskich!

Oferowana szlifierka kątowa Makita akumulatorowa to nowoczesne urządzenie ręczne do formatowania wielu materiałów. Sprawdzi się w przypadku cięcia i obróbki drewna, szlifowania krawędzi, końcówek, skosów i łuków w powierzchniach stalowych, kamiennych, plastikowych. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi modelami narzędzi japońskiej marki. Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem – hobbystą majsterkowania, czy prowadzisz profesjonalny rzemieślniczy warsztat – w naszym sklepie internetowym kupisz wydajne i wielozadaniowe akumulatorowe szlifierki kątowe w super niskiej cenie!

Szlifierki kątowe Makita – urządzenia z nowoczesnymi technologiami

Wysokiej klasy kątowa szlifierka Makita umożliwia wykonywanie operacji zarówno wzdłuż, w poprzek, jak i po skosie. Urządzenie akumulatorowe ma stabilną, trwałą konstrukcję. W zależności od modelu sprzęt został wyposażony w technologie:

 • X-LOCK – system mocowania pozwalający na szybką, bezpieczną i narzędziową wymianę tarczy tnącej,
 • BLDC – bezszczotkowy silnik prądu stałego, który zapewnia lepszą kulturę pracy,
 • XPT – specjalne obudowy i uszczelki chronią podzespoły szlifierki kątowej przed pyłami i wilgocią,
 • ADT – automatyczne dostosowanie się prędkości i momentu obrotowego do wykonywanej operacji obróbkowej,
 • AFT– ochrona użytkownika w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy.

Oprócz tych nowoczesnych rozwiązań sprzęt Makita jest zabezpieczony przed przypadkowym uruchomieniem. Ergonomicznie zaprojektowana obudowa oraz antypoślizgowe i antywibracyjne uchwyty zapewniają komfort użytkowania podczas wielogodzinnej pracy.

Akumulatorowe szlifierki kątowe w walizce transportowej

W naszym sklepie kupisz akumulatorowe kątowe szlifierki Makita w solidnej walizce, która zabezpiecza sprzęt przed zabrudzeniem. Umożliwia także sprawny transport, co szczególnie jest przydatne w pracy terenowej. W zestawie znajdziesz ponadto uchwyt boczny, kołnierz mocujący, klucz, tarczę szlifującą. To, co wyróżnia sprzedawane narzędzia to przede wszystkim japońska wysoka jakość, która przekłada się na dużą wytrzymałość i wieloletnią bezawaryjność.

Cena:
-
Producent:
Rodzaj łańcucha
Pojemność zbiornika (l)
Pojemność kosza:
Szerokość koszenia:
Rodzaj zasilania
Seria akumulatorów
Maksymalne ciśnienie (bar)
Długość prowadnicy (cm)
Do powierzchni (m²)
Ilość cylindrów
Napęd
Maks. śr. gałęzi rozdrabniania (cm)