+48 59 814 40 44
biuro@dobrenarzedzia.pl

Cena:
-
Producent:
Rodzaj łańcucha
Pojemność zbiornika (l)
Pojemność kosza:
Szerokość koszenia:
Rodzaj zasilania
Seria akumulatorów
Maksymalne ciśnienie (bar)
Długość prowadnicy (cm)
Do powierzchni (m²)
Ilość cylindrów
Napęd
Maks. śr. gałęzi rozdrabniania (cm)

Młotowiertarki

W tej kategorii nie znaleziono produktów

Młotowiertarki

Młotowiertarki

Nowoczesny sprzęt dla wymagających

Oferta naszego sklepu internetowego jest bardzo szeroka i obejmuje ponad 40 modeli tych funkcjonalnych elektronarzędzi. Mogą Państwo zamówić u nas m.in. akumulatorowy młot obrotowo-udarowy HR006GZ o wysokiej odporności na pył i wilgoć, dzięki czemu urządzenie sprawdzi się szerokim spektrum zastosowań profesjonalnych. Za komfort obsługi odpowiada natomiast innowacyjna technologia AVT chroniąca przed wibracjami, wygodny uchwyt narzędziowy SDS-Max i specjalne pokrętło nastawcze pozwalające na precyzyjne ustawienie charakterystyki pracy.

Dostępna jest u nas ponadto wysokiej klasy udarowa młotowiertarka akumulatorowa Makita HR004GM202, której sercem jest niezwykle wydajny silnik BLDC. W przypadku tego modelu zdecydowanie warto zwrócić też uwagę na przydatny podczas pracy system odsysania pyłu dostarczany w zestawie i aż 3 tryby pracy, wśród których znajduje się m.in. kucie.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi elektronarzędziami prezentowanymi w tej kategorii asortymentowej. Dobrze dobrany zestaw Makita posłuży Państwu przez wiele lat – w naszym sklepie istnieje możliwość zakupu go na wygodne raty lub wzięcia w leasing!

Jeżeli poszukują Państwo intuicyjnych w obsłudze urządzeń umożliwiających wykonywanie precyzyjnych otworów w różnego rodzaju materiałach budowlanych, kucia bruzd w ścianach budynków czy przekuwania przejść instalacyjnych, produkty zgromadzone w tej kategorii z pewnością okażą się niezastąpione. Dzięki szerokiemu asortymentowi, Klienci mogą się u nas zaopatrzyć w wysokiej klasy elektronarzędzia i całe zestawy idealnie dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. W ofercie znajduje się kompaktowa młotowiertarka DeWALT D25333K z wygodnym uchwytem SDS-Plus, jak i specjalistyczne narzędzia do prac wyburzeniowych o energii udaru na poziomie 35 J.

Potrzebne Państwu urządzenie z wydajnym silnikiem bezszczotkowym, systemem przeciwobrotowym i możliwością pracowania przez długi czas na jednym ładowaniu? Bardzo dobrym wyborem okaże się z pewnością młot udarowy akumulatorowy DeWALT DCH481X2, który perfekcyjnie sprawdzi się przy wykonywaniu otworów o dużych średnicach.

To jedynie niewielka część naszej oferty – dla naszych Klientów przygotowaliśmy jeszcze kilkadziesiąt innych modeli. Każdy zestaw DeWALT pozwoli Państwu przyspieszyć pracę i uporać się z nią znacznie mniejszym wysiłkiem, więc zapraszamy do zakupów!

Cena:
-
Producent:
Rodzaj łańcucha
Pojemność zbiornika (l)
Pojemność kosza:
Szerokość koszenia:
Rodzaj zasilania
Seria akumulatorów
Maksymalne ciśnienie (bar)
Długość prowadnicy (cm)
Do powierzchni (m²)
Ilość cylindrów
Napęd
Maks. śr. gałęzi rozdrabniania (cm)