+48 59 814 40 44
biuro@dobrenarzedzia.pl

Cena:
-
Producent:
Rodzaj łańcucha
Pojemność zbiornika (l)
Pojemność kosza:
Szerokość koszenia:
Rodzaj zasilania
Seria akumulatorów
Maksymalne ciśnienie (bar)
Długość prowadnicy (cm)
Do powierzchni (m²)
Ilość cylindrów
Napęd
Maks. śr. gałęzi rozdrabniania (cm)

Filtry

W tej kategorii nie znaleziono produktów

Czasem to właśnie drobne oraz stosunkowo tanie komponenty w stosunkowo dużym stopniu wpływają na wydajność urządzenia. Części takie jak filtr oleju lub powietrza należą właśnie do tej grupy — w tej sekcji naszego sklepu internetowego znajdziesz wiele modeli dedykowanych kosiarkom i traktorom ogrodowym różnego typu. Więcej informacji na temat specyfikacji technicznej oraz listę kompatybilnych urządzeń znajdziesz w opisach produktowych. Zapraszamy!

Filtr do oleju i powietrza — części do kosiarek ogrodowych

Wybór odpowiedniego modelu jest tutaj kluczowy. W naszej ofercie czeka na Ciebie szereg wariantów filtrów oczyszczania powietrza oraz do oleju opracowanych z myślą o kosiarkach spalinowych. Każdy producent stosuje nieco inne rozwiązania konstrukcyjne w swoich maszynach — różnorodna oferta komponentów pozwoli Ci błyskawicznie dopasować element do posiadanej kosiarki.

Filtr powietrza trafiającego do silnika ma na celu chronić serce kosiarki przed zabrudzeniami unoszącymi się w atmosferze, co przekłada się na bardziej wydajną i równą pracę oraz mniejsze spalanie. Z uwagi na fakt, że podczas prac ogrodowych nie brakuje lotnych zanieczyszczeń — np. w postaci kurzu, pyłu oraz drobinek roślinnych podnoszonych podczas koszenia — elementy te wymagają dość częstej wymiany. W naszej ofercie znajdziesz dwa główne rodzaje filtrów powietrza — papierowe (w formie składanej harmonijki) oraz gąbkowe.

Filtr do oleju odpowiada natomiast za wychwytywanie drobinek, które po przedostaniu do wnętrza silnika kosiarki mogłyby doprowadzić do poważnych uszkodzeń. Warto monitorować stan tego komponentu, aby wydłużyć żywotność maszyny. Większość okresowych przeglądów i prac konserwacyjnych powinno obejmować wymianę tego elementu.

Filtry oleju i powietrza do kosiarek spalinowych — sprawdź naszą ofertę!

Szczegółowe informacje na temat filtrów powietrza oraz oleju dostępnych w tej sekcji naszego sklepu internetowego znajdziesz w opisach konkretnych pozycji — tam też czeka na Ciebie lista kompatybilnych modeli kosiarek. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu — nasi doradcy z chęcią pomogą Ci w doborze odpowiednich części.

Cena:
-
Producent:
Rodzaj łańcucha
Pojemność zbiornika (l)
Pojemność kosza:
Szerokość koszenia:
Rodzaj zasilania
Seria akumulatorów
Maksymalne ciśnienie (bar)
Długość prowadnicy (cm)
Do powierzchni (m²)
Ilość cylindrów
Napęd
Maks. śr. gałęzi rozdrabniania (cm)