+48 59 814 40 44
biuro@dobrenarzedzia.pl

Cena:
-
Producent:
Rodzaj łańcucha
Pojemność zbiornika (l)
Pojemność kosza:
Szerokość koszenia:
Rodzaj zasilania
Seria akumulatorów
Maksymalne ciśnienie (bar)
Długość prowadnicy (cm)
Do powierzchni (m²)
Ilość cylindrów
Napęd
Maks. śr. gałęzi rozdrabniania (cm)

Glebogryzarki

Ręczne przekopywanie i spulchnianie ziemi to żmudna, ale konieczna do uzyskania jak najlepszych plonów praca. Warto ją zatem znacząco ułatwić wybierając z naszej szerokiej oferty glebogryzarki Stihl. Produkty tej niemieckiej marki cieszą się zasłużoną renomą na rynku, i z pewnością znajdą uznanie w oczach nawet najbardziej wymagających Klientów.

Glebogryzarki mają za zadanie gruntownie spulchnić ziemię, odchwaścić ją i napowietrzyć, tym samym przygotowując ją do dalszych prac. Niektóre z nowszych maszyn tego typu mogą również rozprowadzać torf czy kompost. Takie gładkie, pozbawione grudek podłoże to idealne warunki pod uprawę różnego rodzaju roślin. Mechaniczne wzruszona ziemia ułatwi też założenie nowego trawnika.

Nowoczesne urządzenia ogrodowe marki Stihl sprawdzą się podczas prac zarówno na polu, jak i przydomowej działce. Zaprojektowane przez specjalistów noże zapewniają maksymalną efektywność działania, antywibracyjny system redukuje drgania, a dzielony zespół roboczy umożliwia ustawienie potrzebnej szerokości. Napędzaną mocnym silnikiem spalinowym maszynę można prowadzić przy użyciu niewielkiej siły. Przekonaj się o tym sam!

Glebogryzarki

Oferowane maszyny to profesjonalny sprzęt, który sprawdzi się w pracach ogrodniczych, sadowniczych, rolniczych. Urządzenia renomowanych marek (m.in. AL-KO) pozwalają na szybkie przekopanie, spulchnienie, napowietrzenie i przemieszanie podłoża. Konstrukcje są wyposażone w specjalnie zaprojektowane, wyprofilowane noże pielące, które umożliwiają skuteczne kruszenie brył ziemi oraz podcinanie rozłogowych chwastów. Spalinowe ogrodowe glebogryzarki AL-KO dostępne są w wersjach o różnych parametrach technicznych.

Glebogryzarka spalinowa AL-KO – nowoczesna maszyna

Sprzęt poradzi sobie w pracach związanych z zakładaniem trawników. Spalinowa glebogryzarka AL-KO sprawdzi się do przygotowania ziemi pod trawnik, uprawę roślin jadalnych i ozdobnych. Wśród najważniejszych atutów urządzenia należy wymienić m.in.:

  • komfort użytkowania – oburęczny regulowany uchwyt,
  • system antywibracyjny – redukujący drgania silnika,
  • proste czyszczenie – noże są łatwo dostępne, można je bezproblemowo zdemontować i dokładnie umyć.

    Zapraszamy do składania zamówień na wysokiej klasy, nowoczesny sprzęt!

Cena:
-
Producent:
Rodzaj łańcucha
Pojemność zbiornika (l)
Pojemność kosza:
Szerokość koszenia:
Rodzaj zasilania
Seria akumulatorów
Maksymalne ciśnienie (bar)
Długość prowadnicy (cm)
Do powierzchni (m²)
Ilość cylindrów
Napęd
Maks. śr. gałęzi rozdrabniania (cm)