+48 59 814 40 44
biuro@dobrenarzedzia.pl

Kosiarka spalinowa Stihl RM 453 T | 2024

Kod producenta: WB420113405 Kategoria

Kosiarka spalinowa Stihl RM 453 T | 2024

Kod producenta: WB420113405 Kategoria

Informacje dodatkowe

Waga 30 kg
Gwarancja

24 / 12 miesięcy

Moc (KM)

3,5

Napęd

Tak

Pojemność kosza (l)

55

Rodzaj zasilania

Spalinowe

Szerokość robocza (cm)

51

Producent

Stihl

2727,12 

2727,12 

Sprawdź leasing w PKO

Opis

RM 453 T KOSIARKA SPALINOWA: SZCZEGÓLNIE KOMFORTOWE KOSZENIE TRAWNIKÓW Z 1-BIEGOWYM NAPĘDEM
Dzięki kosiarce STIHL RM 453 T wymagający użytkownik prywatny może bardzo komfortowo pielęgnować duże ogrody . Kosząc duże trawniki lub na zboczach docenisz 1-biegowy napęd kół. Silnik możesz uruchomić przy minimalnym wysiłku dzięki funkcji łatwego uruchamiania. Standardowe wyposażenie w nóż wielofunkcyjny, zintegrowaną funkcję mulczowania i wyrzut boczny kosiarka nadaje się do koszenia, jak i mulczowania. Możesz kosić standardowo lub rozprowadzić pokos po trawniku przez wyrzut boczny.

Szerokość koszenia 51 cm, lekkobieżne koła i lekka polimerowa obudowa zapewniają kosiarce STIHL RM 453 T wysoką zwrotność. Wygodna kierownica z regulacją wysokości zapewnia wygodne i ergonomiczne koszenie. Centralnie umieszczona, siedmiostopniowa regulacja wysokości koszenia jest łatwa w obsłudze i umożliwia koszenie na wysokości od 20 mm do 100 mm. Pojemnik na trawę o pojemności 55 l składa się w celu szybkiego i łatwego opróżniania i jest wyposażony we wskaźnik poziomu napełnienia, który pokazuje, kiedy należy opróżnić kosz.

Informacje dodatkowe

Waga 30 kg
Gwarancja

24 / 12 miesięcy

Moc (KM)

3,5

Napęd

Tak

Pojemność kosza (l)

55

Rodzaj zasilania

Spalinowe

Szerokość robocza (cm)

51

Producent

Stihl

Dane techniczne

Szerokość cięcia 51 cm
Wysokość cięcia 20 – 100 mm
Regulacja wysokości cięcia 7-stopniowa (centralna)
Pojemność kosza na trawę 55 l
Napęd 3,5 km/h
Typ silnika EVC 300.1
Pojemność skokowa 166 cm³
Moc znamionowa 2.6 kW / 3.5 KM
Ciężar 33 [kg]
Gwarantowany poziom mocy akustycznej LWA 97 dB(A)
Poziom ciśnienia akustycznego mierzony według LpA 82 dB(A)
Współczynnik niepewności poziomu ciśnienia akustycznego KpA 2 dB(A)
Wibracje ramienia prowadzącego ahw 4,4 m/s²
Niepewność wibracji K 2,2 m/s²
CO2 922 g/kWh

Wyposażenie i Funkcje

WYGODNY POJEDYNCZY UCHWYT KIERUJĄCY
Pojedynczy uchwyt kierujący
WYGODNA PRACA I PRZECHOWYWANIE. Wygodny uchwyt kierujący jest zamontowany tylko z jednej strony kosiarki, co ułatwia wyjmowanie kosza na trawę. Wysokość uchwytu kierującego można regulować, dzięki czemu koszenie trawnika jest wygodne i ergonomiczne. Ustawienie go na żądanej wysokości odbywa się bez użycia narzędzi. Dzięki składanemu uchwytowi kierującemu kosiarkę można transportować i przechowywać, wykorzystując do tego celu niewielką przestrzeń.
SKŁADANY KOSZ NA ŚCIĘTĄ TRAWĘ
Innowacyjny kosz na trawę
ŁATWE OPRÓŻNIANIE. Kosiarka jest wyposażona w składany kosz na ściętą trawę, dzięki czemu opróżnianie go jest wyjątkowo łatwe. Wskaźnik poziomu napełnienia sygnalizuje odpowiedni moment na opróżnienie kosza. Przepływ powietrza zapewnia dobre wypełnienie podczas koszenia, dzięki czemu można optymalnie wykorzystać jego pojemność. Boczne listwy kosza odprowadzają powietrze w kierunku podłoża, chroniąc użytkownika przed wirującymi zabrudzeniami.
ŁOŻYSKOWANE KOŁA
Trwałe kółka
POPRAWA STEROWNOŚCI. Dzięki solidnym i trwałym lekko toczącym się kołom można łatwo i bez wysiłku utrzymać tor jazdy podczas koszenia trawnika. Lekko toczące się koła są łatwe w manewrowaniu dzięki specjalnemu profilowi, co umożliwia staranną i wygodną pielęgnację trawnika.
SILNIK Z SYSTEMEM ŁATWEGO ROZRUCHU
SILNIK Z SYSTEMEM ŁATWEGO ROZRUCHU
PROSTOTA I NIEZAWODNOŚĆ. Rozruch zarówno na zimno, jak i na ciepło: Dzięki silnikowi z systemem łatwego rozruchu uruchomienie urządzenia jest łatwe, niezawodne i wymaga minimalnego wysiłku.
FUNKCJA MULCZOWANIA
FUNKCJA MULCZOWANIA
JEDNOCZESNE KOSZENIE I NAWOŻENIE. Funkcja mulczowania pozwala zaoszczędzić na usuwaniu ściętej trawy i naturalnie nawozić trawnik. Podczas mulczowania skoszona trawa jest rozdrabniana na cząstki przez noże mulczujące i równomiernie rozprowadzana na darni.
KOSZENIE Z WYRZUTEM BOCZNYM
KOSZENIE Z WYRZUTEM BOCZNYM
Koszenie z wyrzutem bocznym pozwala na szybkie koszenie dużych trawników, ponieważ ścinki są transportowane bezpośrednio na trawnik i nie jest wymagane opróżnianie kosza.
POLIMEROWA OBUDOWA
POLIMEROWA OBUDOWA
WYTRZYMAŁY I MAŁY. Wyjątkowo wytrzymała obudowa polimerowa jest odporna na działanie benzyny i chroni blok silnika przed promieniowaniem UV. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne jest również wyjątkowo lekkie.
CENTRALNA REGULACJA WYSOKOŚCI KOSZENIA
CENTRALNA REGULACJA WYSOKOŚCI KOSZENIA
ZAPEWNIA OPTYMALNE REZULTATY KOSZENIA. Wysokość koszenia trawnika można regulować płynnie w kilku krokach. Skala wskazuje bieżącą wysokość. Centralna regulacja wysokości koszenia umożliwia optymalne dostosowanie koszenia do danego trawnika.
NAPĘD NA KOŁA
NAPĘD NA KOŁA
ENERGOOSZCZĘDNE KOSZENIE TRAWNIKA. Napęd na koła ułatwia koszenie, zwłaszcza na zboczach i większych trawnikach. Ułatwia i przyspiesza poruszanie się do przodu.
NÓŻ WIELOFUNKCYJNY
NÓŻ WIELOFUNKCYJNY
Dzięki specjalnemu nożowi wielofunkcyjnemu trawa jest stopniowo cięta i rozdrabniana wewnątrz obudowy. Podczas korzystania z kosza na trawę skoszony materiał jest skutecznie transportowany do kosza. Podczas mulczowania skoszona, rozdrobniona trawa jest rozrzucana z powrotem bezpośrednio na trawnik  jako nawóz, dzięki czemu dostarcza bardzo ważne składniki odżywcze i wilgoć.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kosiarka spalinowa Stihl RM 453 T | 2024”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kupione razem z tym produktem:

Inne produkty z tej kategorii: