+48 59 814 40 44
biuro@dobrenarzedzia.pl

Przecinarka spalinowa Stihl TS 420

Kod producenta: 42380112810 Kategorie ,

Przecinarka spalinowa Stihl TS 420

Kod producenta: 42380112810 Kategorie ,

Informacje dodatkowe

Waga 16 kg
Producent

Stihl

Moc (KM)

4,4

5129,10 

5129,10 

Sprawdź leasing w PKO

Opis

Uniwersalna przecinarka do prac budowlanych. Ściernica o średnicy 350 mm do cięć o głębokości do 125 mm. System antywibracyjny STIHL zapewnia precyzyjne i wygodne prowadzenie przecinarki. System filtrów powietrza o długiej żywotności gwarantuje długie okresy międzyserwisowe. Ergonomiczny rozruch dzięki zastosowaniu zaworu dekompresyjnego. Prowadzenie ręczne lub na wózku prowadzącym FW 20.

YouTube player

 

Informacje dodatkowe

Waga 16 kg
Producent

Stihl

Moc (KM)

4,4

Dane techniczne

Moc – kW/KM 3,2/4,4
Pojemność skokowa cm³ – 66,7
Średnica tarczy tnącej mm – 350
Maks. głębokość cięcia mm – 125
Ciężar kg – 9,6
Poziom mocy akustycznej dB(A) 2) – 109
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A) 2) – 98
Wartość drgań strona lewa/strona prawa m/s² 3) – 3,9/3,9

 

Standardowe wyposażenie

 • Przecinarka Stihl TS 420
 • Ściernica korundowa 350mm
 • Karta gwarancyjna Stihl
 • Instrukcja obsługi

Wyposażenie i Funkcje

 • Półautomatyczny system napinania paska klinowego  
  Półautomatyczny system napinania paska klinowego

  Po poluzowaniu śrub mocujących pasek klinowy jest naprężany samoczynnie. Zwiększa to żywotność urządzenia i wpływa na niewielkie zużycie paska.(zdj. zbliżone do rzeczywistego)

 • Ergonomiczna konstrukcja uchwytu 
  Ergonomiczna konstrukcja uchwytu

  Nowoczesny i ergonomiczny design zapewnia operatorowi najbardziej optymalną pozycję uchwytu. Uchwyt obwiedniowy gwarantuje doskonały komfort cięcia w każdej pozycji roboczej.

 • Ręczna pompa paliwowa 
  Ręczna pompa paliwowa

  Uruchamianie urządzeń z silnikiem spalinowym, które posiadają ręczną pompę paliwową jest nawet o 40% łatwiejsze – zwłaszcza po dłuższej przerwie w pracy. Kilkukrotne naciśnięcie pompy paliwowej wystarcza, aby paliwo trafiło do gaźnika. (zdj. zbliżone do rzeczywistego)

 • Silnik STIHL 2-MIX 
  Silnik STIHL 2-MIX

  Podczas procesu przepłukiwania warstwa powietrza nie zawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Ta powietrzna poduszka redukuje straty paliwa występujące w związku z procesem przepłukiwania cylindra – chroniąc tym samym zdrowie operatora i środowisko naturalne.

 • System antywibracyjny STIHL 
  System antywibracyjny STIHL

  Elementy amortyzujące zapobiegają przenoszeniu drgań powodowanych pracą silnika na dłonie i ramiona operatora. Pozwala to oszczędzać siły podczas ręcznego prowadzenia urządzenia.

 • System filtrów powietrza o długiej żywotności  
  System filtrów powietrza o długiej żywotności

  System filtrów powietrza o długiej żywotności ze wstępnym filtrem cyklonowym zapewnia oddzielenie 80% cząstek kurzu zawartych w zasysanym powietrzu już w pierwszym etapie filtrowania. Cząstki kurzu nie osadzają się – jak to ma miejsce w przypadku zwykłych systemów filtrujących – na filtrze piankowym, lecz zostają odseparowane i ponownie odprowadzone na zewnątrz. W ten sposób zlikwidowana zostaje konieczność czyszczenia filtra piankowego.

 • Zawór dekompresyjny 
  Zawór dekompresyjny

  Zawór dekompresyjny pozwala podczas uruchamiania usunąć z cylindra część sprężonej mieszanki. Umożliwia to znaczną redukcję siły potrzebnej do pociągnięcia za linkę rozrusznika, odciążenie osoby obsługującej urządzenie i ochronę całego systemu rozruchu urządzenia.

 • Przyłącze wody 
  Przyłącze wody

  Woda jest dostarczana do tarczy przecinarki poprzez standardowe przyłącze wody ze zraszaczem, co umożliwia skuteczne wiązanie pyłu podczas cięcia. Przyłącze zostało zamontowane w takim miejscu, że nie przeszkadza podczas pracy.

 • Osłona magnezowa 
  Osłona magnezowa

  Osłona przecinarek wykonana jest z ciśnieniowego odlewu magnezu co zapewnia znaczną redukcję ciężaru. Nowy design regulacji osłony i przyłącza wody.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Przecinarka spalinowa Stihl TS 420”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kupione razem z tym produktem: